Hallvares müüril istumas.
Vares unes võib olla märk sellest, et kogete reaalses elus soovimatuid muutusi või halbu uudiseid.

Uni varesest võib tähistada püsivaid ebameeldivusi või tüütuid olukordi teie elus. Ebameeldiv inimene või olukord, mis käib närvidele ja ei kao kuhugi. Vares on märk sellest, et kogete soovimatuid muutusi, halbu uudiseid, raskeid lõppusid, raskusi või olukordi ja inimesi, mis ei kao kuhugi.

Näiteks võite vareseid oma unenägudes näha siis, kui teie elus on sellised situatsioonid nagu keeruline lahutus, lähedase surm või sundolukord, kus peate olema kellegi läheduses, keda te tegelikult üldse ei talu.

Vanades unenägude seletajates tähendab varese unes nägemine laimu.

Ronk

Ronga unes nägemine kujutab endast halba ennet või olukorda, mis annab märku tulevastest probleemidest. See võib olla ka teie intuitsioon, mis tuleb teid unes hoiatama, et midagi on valesti või teie jaoks ohtlik ning peaksite olema ettevaatlik.

Ronk võib kujutada eeldatavat ebaõnne või ebameeldivaid muutusi. See võib olla ka signaal mingi etapi lõppemisest teie elus.

Teise võimalusena võib ronk sümboliseerida inimest, kellel on mingisugusest teie või kellegi teisega juhtunud õnnetusest kasu või kes naudib kahjurõõmsalt seda, kui kellelgi halvasti läheb.

Vanades unenägude seletajates tähendab ronga unes kinni püüdmine vastasest võitu saamist. Ronga kraaksumise kuulmine leina ja kurbust. Lendav ronk unes tähendab mingi uudise kuulmist.