veri unenäos
Unenäos nähtud veri võib olla ka positiivse tähendusega, kuna see on seotud armastuse ja lojaalsusega.

Unenägu, milles näete verd, viitab sellele, et on aeg silmitsi seista omaenda hirmudega. Veri näitab elujõudu, õnne, eluenergiat, vaimsust ja inimkonna olemust.

See uni võib olla vihje ka sügavale armastusele, emotsioonidele, kirele ja väiksematele pettumustele. Kui näete unes peeglile või seinale kirjutatud sõna “veri”, tähendab see sageli seda, et teie praegust olukorda ei saa muuta. Kui näete midagi muud, mis on verega kirjutatud, viitab see tavaliselt sellele, et panustate mingisse konkreetsesse projekti palju energiat.

Teie unenäos nähtud veri võib olla ka positiivse tähendusega, kuna see on seotud armastuse ja lojaalsusega. Teiste vere nägemine tähendab noortele inimestele aeg-ajalisi raskusi täiskasvanuks saamisel. See võib olla hirm, mis hoiab teid tagasi nii vaimselt kui emotsionaalselt. Uni võib näidata, et on aeg tähelepanu pöörata ja saavutada enda vaimne heaolu ning veenduda selles, et suudate saavutada kõik asjad, mille ette võtate. Kui teil on mingi probleem, proovib uni selle põhjuseid paljastada.

Kui mees näeb unes midagi, mis on  mingil viisil verejooksuga seotud, näitab see, et tema mehelikkus on kahtluse alla seatud, kuna ta näitab välja äärmiselt palju naiselikke emotsioone.

Uni verisest tampoonist või oma menstruaaltsüklist tähendab, et muretsete asjatult. Menstruatsiooni unes nägemine tähendab, et ärkveloleku pinged on varsti lõppemas. Kui te oma unenäos nägite hügieenisidet, viitab see sellele, et asjad, mis olid seotud perekondlike vaidlustega, lahenevad peagi ja ununevad kiiresti.

Vereülekanne unes võib viidata raskest olukorrast pääsemisele, äärmuslikele muutustele, äkilisest surmast pääsemisele ja kohanemisele. Vere kaotamine võib tähendada armastuse kaotust, kuid võib tähendada ka vaimset alistumist. Kas teie elus on praegu midagi, mille peate ohverdama? Vanades unenäoseletajates öeldi, et vereülekanne klassifitseeritakse tavaliselt vaimse rikastumise alla. Verega määrdunud riided aga näitavad, et leidub vaenlasi, kes tahavad teie edukat karjääri purustada. Teie tööl võib olla keegi, kes ei pruugi olla see, kellena ta end näitab.

Unes maas olev veri näitab, et unenägija peaks olema ettevaatlik ebatavaliste või uute sõprussuhete suhtes. Teie kehas olevast haavast voolava vere nägemine näitab füüsilisi vaevusi ja ärevust. Vere nägemine seintel näitab halba äristrateegiat kas tööl või teistega peetavatel isiklikel läbirääkimistel.

Vere nägemine oma käte peal on positiivne märk, mis ennustab õnne. Kui pesete selle maha, peate oma asjadega ettevaatlik olema, sest peseksite justkui õnne maha. Keegi, kes on unes vigastatud ja kaotab verd, võib tähendada ärkvelolekus olukorda, kus tunnete, et keegi on depressioonis ja peate teda kuidagi aitama ja millegagi rõõmustama. Kui unes veritsete, võib see viidata sellele, et tunnete end psühholoogiliselt, emotsionaalselt või füüsiliselt nõrga või väsinuna.

Kas olete tundnud, et miski või keegi võtab teie energiat, aega või segab keskendumisvõimet? Unenägu, kus veritsete selle tõttu, et keegi teine ​​on teile haiget teinud, võib tähendada, et tunnete end reaalses maailmas kas vaimselt või füüsiliselt mingil moel ohustatuna või peate võib-olla tulevikus mõningaid asju vaatama teisest vaatenurgast.

Unes verekaotuse nägemine tähendab, et võite olla ärkveloleku ajal väsinud ja tunnete end emotsionaalselt tühjana. Kui näete unes, et olete haiglas ja näete seoses sellega verd, tähendab see, et mingid varasemalt tehtud teod või  vastu võetud otsused võivad teid kummitada.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab aga vere nägemine sugulastega kohtumist.

T. Maunoneni põhjal tähendab unes vere nägemine sageli kurbust. Vereanalüüs unes soovitab teil oma tervise eest hoolt kanda. Haavast voolav veri sümboliseerib sõbra reeturlikkust teie suhtes. Verise riide nägemine sümboliseerib armastajate lahkuminekut.

G.H. Milleri põhjal tähendavad vereplekilised riided vaenlasi, kes teie ees avanevat edukat karjääri püüavad rikkuda. Peaksite hoiduma kummaliste sõprussuhete eest. Kui näete haavast verd voolamas, ootab ees haigus ja mure, samuti allakäik petuskeemide tõttu. kui näete unes verd oma kätel, olge valvas nii iseenda kui ka oma ettevõtmiste osas: saatus on teie vastu.

Kui näete unes haava, ennustab see haigust, mis põhjustab kaotust ja vaimset pinget. Kui seote haava, tähendab see, et isiklikud soovid ja igatsused asenduvad teistele rõõmu valmistamisega. See võib olla ka märk, et teil on põhjust enda edu üle rõõmu tunda. Kui näete unes, et väikelapsel on luuni ulatuv haav, siis kahjustavad muret ja ärevust tekitavad sündmused teie plaane. Lapsi võib ohustada nakkushaigus. Kui näete unes, et olete haavatud, viitab see tervise nõrgenemisele ja kehvale äriseisule. Kui näete unes, et teised on haavatud, siis on sõbrad teie suhtes ebaõiglased.

Kui näete unes, et teil on paise ja sealt voolab verd ja mäda välja, siis ootab teid lähitulevikus nii mõnigi ebameeldivus. Võibolla põhjustab sõprade ebasiirus teile probleeme. Kui näete unes, et teie otsmikul on mädapaise, tähendab see mõne lähedase inimese haigust. Kui näete unes, et mädapaise on muutunud teie kehal krooniliseks, satute ebaõnne keerisesse.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Veri keha enda füüsilist jõudu, mis näitab suhtelist tervise taset või tasakaalutust.
Inimese ideid ja ideaale (nt vereülekanne, mis esindab nende edasikandumist).
Elujõudu, tugevust.
Muud võimalused: 1. sugulus, nagu näiteks “veresidemed”. 2. “paha veri” tähendab vaenu.