vesi unes
Kui näete unes rahulikku ja selget vett, tähendab see see seda, et olete oma vaimsusega kooskõlas.

Vee nägemine unenäos sümboliseerib teie alateadvust ja emotsionaalset meeleseisundit. Vesi on psüühika elav olemus ja eluenergia voog. See sümboliseerib ka vaimsust, teadmisi, tervenemist ja kosutust.

Kui näete unes, et vesi keeb, viitab see sellele, et olete emotsionaalselt segaduses. Teie alateadvuses käärinud tunded tulevad pinnale ja on valmis väljaütlemiseks. Peate oma tundeid väljendama ja auru välja laskma.

Kui näete unes rahulikku ja selget vett, tähendab see, et olete oma vaimsusega kooskõlas. See tähistab rahulikkust, meelerahu ja uuenemist.

Mudase või sogase vee nägemine unenäos näitab, et teil on negatiivsed emotsioonid. Võimalik, et peate oma meele puhastamiseks ja sisemise rahu leidmiseks pisut aega võtma. Teise võimalusena näitab uni, et teie mõtlemine / hinnang on ebaselge ja udune. Kui olete mudasesse vette kastetud, näitab see, et olete olukord on teil üle pea kasvanud ja tunnete end ülekoormatuna.

Kui näete, et teie majja tunginud vesi tõuseb pidevalt edasi, viitab see sellele, et olete liigsetest emotsioonidest üle koormatud.

Unes voolava vee kuulmine tähistab meditatsiooni ja järelemõtlemist. Mõtisklete oma peas keerlevate mõtete ja emotsioonide üle.

Kui näete unes, et kõnnite vee peal, tähendab see, et teil on täielik kontroll oma emotsioonide üle. Samuti soovitab see uni, et peate oma emotsioone rohkem kontrollima ja mitte laskma neil nii kergelt plahvatada. Teise võimalusena sümboliseerib unenägu usku endasse.

Kui näed unenäos, et keegi viskab teid vette, tähendab see seda, et peate oma emotsioone rohkem välja näitama. Teise võimalusena võib see tähendada, et peate end mingist emotsionaalsest olukorrast maha jahutama.

Unes teie poole tuleva veemüüri nägemine tähendab, et teie emotsionaalne seisund võib teid teistest mõneks ajaks eemale viia.

Kui unes suudate vett mõjutada voolama seal, kus soovite, tähistab see teie võimet oma emotsioone kontrollida. Oskate oma tundeid hästi varjata.

Külmunud või jäätunud veekogu unes nägemine näitab, et otsite oma elus mingit emotsionaalset stabiilsust.

Tule ja vee koos unes nägemine sümboliseerib ärkveloleku polariseerivat teemat. Te elate läbi emotsionaalse konflikti ja see killustab teid.

Kui näete unes musta värvi vett, tähendab see mõnes teie elu valdkonnas emotsionaalset tühjust. Alternatiivina tähendab unenägu seda, et leinate midagi või kedagi.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab vee joomine tervist ja jõudu. Vesi, mis tõuseb üle kallaste, tähendab kiiret õnnetoovat edasiminekut. Kui teid vette lükatakse, tähendab see viletsust ja muret. Aga veest läbi minemine tähendab murest ja takistustest pääsemist. Vee peal sõitmine tähendab midagi uut kuulda saama.

Tamara Maunoneni “Suure unenäoraamatu” järgi tähendab vesi, mis on unenäos puhas ja läbipaistev, teile head. Voolav vesi tähendab kiiret elu. Veelomp ei tõota teile head. Kui näete sogast või musta vett, ennustab uni haigust või muresid. Veejuga sümboliseerib tekkivaid ebameeldivusi tuttavate hulgas.

G.H. Milleri põhjal tähendab unes puhta vee nägemine seda, et saavutate mängleva kergusega õnne ja heaolu. Kui vesi on sogane, siis ähvardab teid oht ja rõõmu asemele võib asuda kurbus. Kui näete, et vesi tõuseb maja sees kõrgele, ennustab see võitlust kurjuse vastu. Kui vesi ei alane, pole teil võimalik ohust pääseda. Kui näete, et kühveldate vett välja ja teie jalad saavad märjaks, tähendab see, et häda, haigus ja viletsus ründavad teid korraga, ent te ennetate neid tänu tähelepanelikkusele. Sama tähendus on veesõidukites tõusval sogasel veel. Kui näete, et kukute porisesse vette, tähendab see, et teete rohkesti vigu ja peate seetõttu kibedat kurvastust kogema. Kui joote mudast vett, ennustab see haigust. Puhta vee joomine tähendab õigustatud lootuste edukat teostumist. Kui näete, et hullate vees, viitab see suhte ootamatule tärkamisele. Kui aga teile vett pähe pritsitakse, on see viide vastastikusele tundele, mis jõuab loomuliku lahenduseni.

Vesiroosi nägemine unes sümboliseerib vaimustust. Lahtine vesiroos märgib õnnetunnet. Vesiroosi õie murdmine tähendab võltsi armastust. Hiigelsuur vesiroos tõotab, et teid ootab kaunis suhe inimesega.

kosk unes
Kui näete unes koske, tähendab see seda, et teil on vaja millestki lahti lasta.
Kosk

Unes kose nägemine on millestki lahti laskmise sümbol. Te vabastate endast kõik negatiivsed tunded ja emotsioonid. Teise võimalusena esindab uni teie eesmärke ja soove. Kui kosk on selge veega, tähendab see taaselustamist, taastumist ja uuenemist.

Unenägu, kus olete kose all ja see langeb teile peale, viitab sellele, et tunnete end emotsionaalselt ülekoormatuna. Teil on raskusi oma tunnetega toime tulla.

Purskkaev

Purskkaevu nägemine unes või sellest joomine näitab, et tunnete end emotsionaalselt värskena ja noorenenuna.

Tamara Maunoneni järgi tähendab purskkaevu nägemine unes teile rõõmurikast seltsi. Kui näete purskkaevu töötamas, elate üle mingi armuseikluse. Korrast ära purskkaev tähendab ebaõnne reisil, kuhu lähete oma tuttavaga.

Vesiveski

Unes vesiveski nägemine viitab sellele, et peate kasutama teile kättesaadavaid ressursse. Uni viitab motivatsioonile ja uuenemisele. Eesmärkide saavutamiseks peate jätkama ühtlases tempos.

Veesuusatamine

Uni, kus näete veesuusatamist, tähistab teie vaimsuse ja enesekindluse tõusu. Kogete uut vabaduse ja rahu tunnet.

Veepark

Uni, kus olete veepargis, näitab seda, et väljendate oma emotsionaalset kõrgpunkti. Tunnete end emotsionaalselt rahuloleva ja õnnelikuna.

Liumägi veepargis

Uni, kus olete veeliumäel või näete veeliumäge, viitab sellele, et teie alateadvusest esile kerkinud emotsioonid mõjutavad teid. Teise võimalusena näitab unenägu, et lähete asjade vooluga kaasa ilma igasuguste vastuväidete ja vastupanuta.

Veetorn

Unes veetorni nägemine viitab sellele, et hoiate oma emotsioone enda sees. Võimalik, et te ei suuda väljendada oma tõelisi tundeid, eriti armastuse tundeid. Teise võimalusena näitab veetorn võltsi või näilist turvatunnet.