vihmavari unes.
Unes vihmavarju nägemine sümboliseerib emotsionaalset turvalisust.

Unes vihmavarju nägemine sümboliseerib emotsionaalset turvalisust. Panete vihmavarju nagu kilbi oma emotsioonide ette ning püüate vältida nendega tegelemist. Kui vihmavari laseb vett läbi või läheb unes katki, näitab see, et te pole valmis oma probleemidega veel tegelema ega nendega silmitsi seisma.

Kui näete unes, et te ei saa vihmavarju avada ja vihma sajab, siis soovitab see teil olla avatud, oma tunnetega silmitsi seista ja oma emotsioonidel pinnale lasta kerkida.

Kui näete unes, et kannate kaasas avatud vihmavarju, siis võib see tähendada, et teie emotsionaalsed vajadused ei ole täidetud.

T. Maunoneni järgi tähendab vihmavari seda, et teid abistatakse ja kaitstakse.

Vanades unenägude seletajates tähendab unes vihmavarjuga kõndimine, et teid vaevavad mured ja pahandused. Kui näete teisi vihmavarjudega, siis võivad teie poole pöörduda heategevusasutused, et te neile annetaksite. Kui laenad vihmavarju, võivad tekkida arusaamatused sõbraga. Kui laenate selle kellelegi teisele, võib see tähendada, et kannatate kahju sõbra käe läbi. Kui unes vihmavarju kaotate, tõotab see sekeldusi kellegagi, kes teid usaldab. Unes katkise vihmavarju nägemine võib ennustada seda, et teist saadakse valesti aru ning see võib põhjustada laimujutte. Kui vihmavari tilgub läbi, tähendab see rahulolematust ja valu, mida tunnete kaaslase või armsama pärast. Kui avate uue vihmavarju päikese või vihma käes, tähendab see rõõmu ja rikkust. Eesti vanades unenägude seletajates tähendab vihmavarju nägemine ka seda, et vajadusel saate oma sõpradelt abi ning pääsete hädast ja viletsusest.