Vikerkaar unes.
Unes vikerkaare nägemine tähendab lootust, edu ja õnne.

Unes vikerkaare nägemine tähendab lootust, edu, õnne raha, prestiiži või kuulsuse näol. Vikerkaart nähakse ka sillana teie maise ja kõrgema vaimse mina vahel. See viitab rõõmule ja õnnele teie suhtes. Teise võimalusena tähendab vikerkaar, et teie mured on peaaegu läbi saamas.

Unes üleni valge vikerkaare nägemine tähendab kõrgendatud vaimsust ja puhtust.

Öösel vikerkaare või unes kuuvikerkaare nägemine sümboliseerib vaimset või emotsionaalset seost teie isiklikes suhetes või usulistes veendumustes.

Kui unes on midagi vikerkaarevärvi, tähendab see seda, et peate nägema asju positiivsemas valguses. Peate olema optimistlikum. Mõelge hoolega ka sellele, mis ese teie unes oli vikerkaarevärvi ja seletage see sümbol enda jaoks lahti.

Kui teil on unes vikerkaarevärvilised juuksed, viidatakse teie kergele ja muretule loomusele. Te arenete positiivses vaimses suunas.

G. H. Milleri järgi tähendab unes vikerkaare nägemine ebatavaliste sündmuste toimumist. Elu saab senisest parema järje. Põllumehele kuulutab selline uni suurt saaki. Kui näete vikerkaart madalal rohetavate puude kohal, tähendab see edu igas ettevõtmises.

Vanades unenägude seletajates tähendab vikerkaare nägemine rikkust, rõõmu ja muud head.

T. Maunoneni põhjal tähendab vikerkaare unes nägemine, et teie elu liigub juba paremuse poole.