Voodi magamistoas.
Kui voodi on unenäos üles tegemata, sümboliseerib see mingite saladuste peatset paljastamist.

Unes oma voodi nägemine tähistab teie intiimsemat poolt ja seksuaalsuse avastamist. Kui unes magate oma voodis, tähendab see teie turvalisust ja stressist taastumist. Võibolla otsite kodust õndsust ja rahu või mingit võimalust melu eest põgeneda. Kui unenäos ärkate võõras voodis, tähendab see teie elus vastu võetud otsuste tagajärgi.

Kui voodi on tehtud, sümboliseerib see turvalisust. Kui voodi on üles tegemata, sümboliseerib see teatud saladuste peatset paljastamist. See võib tähendada ka seda, et ilmutate oma seksuaalses käitumises teatud hoolimatust.

Unes voodi otsimine tähendab, et teil on raskusi oma intiimsete tunnete tunnistamisel või väljendamisel ning võite tunda end seksuaalselt pärsituna. See võib tähendada ka seda, et otsite kodust õnne ja turvalisust või vajate lihtsalt rohkem und, et välja puhata.

Unes voodist õhku tõusma või voodi kohal hõljuma, tähendab, et tunnete end ümbritsevast eemalolevana või abituna. Teie ideed ei jõua inimesteni. Võimalik, et peate oma isiksus inimestele nähtavamaks tegema.

Kui näete unes, et vanemad ostavad teile uue voodi, näitab see seda, et peate asju aeglasemalt võtma hakkama. Oma harjumustes või elustiilis peate tegema mõned uued muudatused.

See võib tähendada ka seda, et keegi hakkab teile survet avaldama.

Tamara Maunoneni järgi ennustab magamiseks valmistehtud voodi haigust. Kui voodi on kenasti ülestehtud, sümboliseerib see kodust õnne. Kui voodi on määrdunud, ennustab uni tõsist riidu koduste või abikaasade vahel. Kui teete kellelegi unes voodit, sümboliseerib uni pulmi. Hotellivoodi annab teada, et seljataga räägitakse teie kohta laimujutte.

G. Hindman Milleri põhjal ennustab puhas ja valge voodi unes murede lõppu. Naise puhul ennustab unes voodi tegemine meeldivat ametit või uut partnerit. Kui näete unes, et olete voodis mingis võõras kohas, siis külastavad teid ootamatult teie sõbrad. Kui haige näeb unes, et on voodis, võib tekkida uusi komplikatsioone. Kui näete unes, et magate vabas õhus voodis, ennustab see imelisi kogemusi ja võimalust varanduslikku seisu parandada. Kui näete unes oma sõpra kahvatu ja kurnatuna oma voodis lamavat, ennustab see kummalist ja kurba olukorda, mis teie sõpru vaevab ning teid ennast rahulolematuks muudab. Kui ema näe unes, et ta laps voodit märgab, tähendab see ebaharilikke muresid ja et haiged ei parane nii ruttu, kui soovitakse. Kui näete unes, et ise voodit märgate, ennustab see haigust või häda, mis argised päevatoimetused pea peale keerab.

HOMMIKUSÖÖK VOODIS

Kui näete unes, et sööte hommikust voodis, näitab see seda, et soovite oma põhivajadusi rahuldada. Tahate oma ellu mingisugust stabiilsust.

VOODI MÄRGAMINE

Kui näete unes voodi märgamist, siis viitab see kontrolli puudumisele teie elus. Teie ärkveloleku elus on palju ärevust tekitavaid asju. Võite muretseda selle pärast, et teid ei aktsepteerita oma veendumuste või käitumise tõttu. Uni võib osutada ka probleemidele seksuaalsuhtes või teie seksuaalsuses.

VÕÕRAGA VOODIS

Unes võõra inimesega magamine või temaga magama minemine tähendab, et loote liiga kiiresti ja kergesti sõprussuhteid. Peate sellega ettevaatlikum olema.

Unes kellegagi voodisse minemine mitte seksuaalsel eesmärgil kujutab endast mingisugust partnerlust või mõnd enda külge, mida peate endale teadvustama ja sellega leppima.

VOODIPESU

Voodikoha nägemine ja voodipesu kasutamine unenäos näitab, et olete emotsionaalselt haiget saanud ja vajate paranemiseks aega. Tunnete nagu oleksite kehast eraldatud ja teil pole oma füüsilise keha üle kontrolli.

VOODISSE HEITMA

Unes voodisse magama heitma tähendab teadmatust millegi suhtes või millegi eitamist. Te ei soovi reaalsusega silmitsi seista. Unes magamistoa nägemine tähendab, et  hoiate midagi endas privaatse ja varjatuna. See näitab ka teie seksuaalset olemust ja lähisuhteid.

Unes oma lapsepõlve magamistoa nägemine tähendab, et mingi praegune olukord või tunne on käivitanud mälestuse lapsepõlvest, mida olete seni saladuses hoidnud. Teise võimalusena võib see sümboliseerida teie seksuaalset ärkamist.

VOODIKATE

Unes voodikatte ostmine või selle nägemine sümboliseerib teie avatud seksuaalsust ja välist ilu ning atraktiivsust. Voodikatte muster ja  välimus  võivad olla vihjeks sellele, mida seksuaalselt otsite.