Kaks wc-potti eraldi kabiinis.
Kui teil on unenäos meeletu vajadus wc-d kasutada, siis on teil ärkvelolekus ääretu vajadus mingist asjast vabaneda.

Kui näete unes wc-poti puhastamist, siis te ärkvel olles hakkate enda jaoks kahjulikest ja halbadest harjumustest lahti laskma. Võib-olla on see vale mõtteviis, mida te muudate, teie suhtumine muutub positiivseks või te ei tee enam iseendale või kellelegi teisele liiga.

Kui see pott on unes väga must ja räpane, siis see sümboliseerib probleemides kinni olemist ja mitte ainult seda, vaid ka endale ise probleemide tekitamist. Kui näete unes samal ajal veel kedagi teist, siis võite ka neile probleeme tekitada või olete ühe ja sama probleemi sisse mattunud.

Kui tõmbate unes potile vett peale, sümboliseerib see millestki lahti laskmist, mis teile liiga teeb. See võib olla näiteks suhe, mis teid enam ei teeni ja otsustasite sellest loobuda. Ise peate leidma seletuse, millest lahti tahate saada. See, millest loobute, seda peate ise mõistma ja mõtlema, mis teie elus juhtunud on ning millega oma pead vaevanud olete.

Unenäo seletamisel peate olema ülimalt täpne ja detailne ning arvestama kõiki seal nähtud sümboleid ning need enda jaoks lahti mõtestama.

Kui te unes soovite vett peale lasta, aga see mitte kuidagi ei õnnestu või hakkab see hoopis üle poti ääre ajama, siis on teil vale arusaam probleemist, mis teie elus ebamugavust tekitab. Te näete probleemi seal, kus seda tegelikult ei ole või vastupidi, ilustate midagi, mis on tegelikult teie jaoks probleem ning teete sellega endale liiga.

Umbes pott sümboliseerib probleemidesse mattumist. Kui näete, et keegi teeb wc-poti mustaks või te ise määrite selle ära, siis see hoiatab ette eesolevate probleemide, riidude või ärevate olukordade eest. Kui keegi on teiega selles unenäos, siis võib olla see probleem seotud nähtud inimesega.

Ülimalt puhas ja ilus wc-pott koos kauni tualettruumiga sümboliseerib teie oskust probleemidest hoiduda või neid ära hoida.

Kui unes lasete ennast wc-potist veega alla, on see hea ettekuulutus. See on teie alateadvuse märguanne, et lasete mineviku vabaks ja olete valmis uut peatükki oma elus alustama ilma negatiivsete emotsioonideta. See on märk, et olete õppinud ja lahti lasknud millestki, mis on teile varem haiget teinud.

Uni, kus vaadatakse pealt, kuidas te wc-d kasutate, sümboliseerib reaalis teie privaatsuse rikkumist. Keegi sekkub asjadesse, mis tegelikult temasse ei puutu. See võib tähendada ka seda, et teil on väga raske asjadest lahti lasta, mis teile tegelikult liiga teevad ja teid kahjustavad.

Kui teil on meeletu vajadus wc-d kasutada, siis on teil ka meeletu vajadus ärkvelolekus mingist asjast vabaneda. On midagi, mis teid nii väga häirib, et te ei suuda teistele olulistele asjadele keskenduda.