Ajalooline Berliinis asuv avalik WC naistele ja meestele.
Kui soovite unes WC-d leida, siis on see märk, et soovite millestki negatiivsest oma elus vabaneda.

WC sümboliseerib te elus midagi, mida te võite täielikuks ajaraiskamiseks nimetada. Midagi, mis on teie energiat neelav. Teile soovitatakse lahti saada sellest asjast või inimesest, kes ei vääri teie tähelepanu ega aega.

Uni, kus otsite WC-d taga, sümboliseerib võimalust millestki loobuda või lahti saada sellest, mis teile võib liiga teha või kahjulikuna mõjuda. See võib olla ka inimene, kes on teile kahjulik või olukord, millesse keegi teid pannud on. Kui soovite unes WC-d leida, siis on see märk võimalusest millestki negatiivsest oma elus vabaneda.

Kui te unes selle wc leiate, siis te vabanete sellest probleemist, mis teid painab. Uni, kus te WC-d üles ei leia, tähendab, et võite ka ärkvelolekus jääda mingile probleemile lahendust otsima ning see ei pruugi niipea teieni jõuda. Lisaks võib see viidata sellele, et kardate teatud teemal sattuda piinlikku olukorda. See uni võib viidata sellele, et teil on soov millestki loobuda. Kui otsite unes paaniliselt WC-d, siis viitab see probleemile, selle kiire lahendamise vajadusele või piinlikkusele millegi pärast.

Kui WC-ni jõudmine võtab teil väga palju aega ja sel teel on takistusi, siis ärkvel olles peate   paljude probleemidega silmitsi seisma, enne kui asjad lahenevad.

WC unes sümboliseerib probleeme, ebamugavaid olukordi, ebameeldivusi, valelikke inimesi või ebavajalikke tegevusi. Midagi, mis on teile kahjulik.

Kui olete WC-s ja  näete, et ainult üks kabiin on vaba ja teised on lukus või hõivatud, siis on see märk vähestest  võimalusest oma probleemi lahendada. Seda probleemi võib lahenda vaid ühel moel, seega te ei saa ärkvel olles välja mõelda teisi, mugavamaid viise sellele lahenduse leidmiseks.

Unes ummistunud tualeti nägemine viitab sellele, et hoiate oma tundeid enda sees varjul. Olete oma emotsioone liiga kaua teiste eest varjanud ja teil on vaja nüüd oma negatiivsetest tunnetest vabaneda.

Unes üle ääre voolava tualetipoti või üleujutatud tualeti nägemine tähistab teie soovi oma emotsioone täielikult väljendada.

Uni uputusest, kus solk voolab tualetist välja, viitab sellele, et teie tundeid on korduvalt riivatud, teie usaldusväärsust õõnestatud või teid on halvustatud. Tunnete, et teid ei austata.

Tualettpaberirullid.

Tualettpaber

Tualettpaberi rullide nägemine või unes paberi kasutamine tähendab emotsioonide vabastamise tagajärgi. Olete valmis oma emotsionaalsest puhangust paranema. Kui näete unes musta tualettpaberit, tähendab see seda, et te eitate oma mõningaid tõelisi tundeid.

Unenägu, kus teie maja on tualettpaberiga dekoreeritud, näitab, et teie isiklikku ruumi on tungitud ja privaatsust rikutud. Tunnete end emotsionaalse ohvrina.

Kui käite unes tualetis kellegi teise majas, siis viitab see sellele, et see, mis võib teile esmapilgul pealtnäha kahjutu näida, võib tegelikkuses pikemas perspektiivis tekitada teile tõsiseid tagajärgi.

Prill-laud

Kui unes näete, et prill-laud on katki või puudu, viitab see sellele, et olete teistest emotsionaalselt kaugenenud. Kui näete unes, et prill-laud on üles tõstetud, tähendab see seda, et avate oma emotsioone teistele.

Unenägu, kus prill-laud on põrandal maas, näitab, et te ei saa oma emotsioone vabalt väljendada, sest kardate kedagi.

Unes tualetipoti kaane nägemine või selle liigutamine tähendab, et te pole valmis oma emotsioonidega otseselt tegelema. Miski või keegi takistab teid endiselt oma negatiivsetest tunnetest täielikult lahti laskmast.